Az U20-as világbajnokság második meccsén volt egy gólunk, két kiállításunk és egy meg nem adott büntetőnk. És volt brazil gól is, kettő is, az egyik egy jogos tizenegyesből. 2–1-re kikaptunk.

Bernd Storck tanítványai hétfőn Észak-Koreát gázolták el (5–1), most pedig kikaptak a braziloktól egy rohadék bíró erős és többszöri közreműködésével.

Tökösen játszottunk az iksz megérdemelt lett volna, ha nincs a szaudi bíró, vagy esetleg egy korrekt fújja a meccset. Volt bíró, egy eléggé arcátlan, aki elvett tőlünk egy pontot. Vasárnap Nigéria ellen harcolhatjuk ki a továbbjutást.

• 8. perc – Mervó Bence gólja, azért kellett hozzá a kapus is elég rendesen (1–0):

• 50. perc – Danilo szögletből fejelt egyet, gól (1–1):

• 86. perc – Pereira tiziből bevágta, ehhez az kellett, hogy Gabriel feldobja magát a tizenhatosunkon belül (1–2):

Szóval megint vb van csak most U20-as, de örülünk nagyon, mert legalább fogadhatunk a meccsekre. Az pedig mindig jó móka. És akkor jöhetnek a kommentek, a tippek és a vélemények.

Milák Kristóf edzője elmondta, milyen téren kell előrelépnie tanítványának az olimpiáig