Mi is nehezen hisszük el, kamu hírnek tűnik, röpködnek a kérdések, hogy "a Haladás?", "az Interrel?", "legalább gól nélküli?", meg hogy nem kell a hazudozás szerda délután. Pedig igaz, és még gólokat is rúgott a szombathelyi gárda. Menő.

A Haladás nem hivatalos felkészülési mérkőzésen mérte fel erejét az Inter ellen, ráadásul Olaszországban, ahol edzőtáborozik, és van durvább is: nem az Inter ifi vagy B ellen, hanem Az Inter ellen. És 2–2 lett, mégpedig úgy, hogy az olaszok egyenlítettek az utolsó utáni percben. A felkészülési meccs egyébként 60 perces volt, és Puscas egyenlített, csak hogy még ütősebb legyen a sztori.

Szóval a magyar utolsó előtti van olyan jó, mint egy Serie A-s él középcsapat, mi?

Internazionale–Haladás 2–2

• Internazionale: Carrizo (Berni, a félidőben.) – Campagnaro (Zé Turbo, a félidőben), Italo, Donkor, Dodo – Kovacic, Kuzmanovics, Obi – Hernanes, Podolski – Puscas
  • Haladás: Rózsa (Branescu, a félidőben) – Schimmer, Fehér (Devecseri, a félidőben.), Alcibiade, Jánvári – Jagodics, Iszlai – Radó, Gaál, Halmosi – Rocchi (Mancini, 42.)
  • Gól: Hernanes (15. – 11-esből), Puscas (62.), ill. Radó (49.), L. Martínez (60.)

Radó zseniális gólja 55:00-től, Martínez vezetőgólja 1:06:32-től.

Mi kell ahhoz, hogy a kutyád ne csak boldog legyen, de a legjobb barátoddá is váljon?