Nagyon fontos meccset nyert a Manchester United, otthon verte Mourinho csapata a Liverpoolt.

A meccs a lehető legjobban indult a Unitednek, a 24. percben már kettővel ment az MU, Rashford duplázott a hazaiaknál. Főleg az első gól volt pazar, a vörös ördögök De Geától indulva két passzal és egy Rashford-villanással mattolták a Liverpoolt.

Az első félidőben is a Liverpool dominált, a másodikban meg még inkább: 70-30 volt a labdabirtoklás, 13-5 a lövések, 13-1 a szögletek aránya. A végén azonban hiányoztak az igazán pontos passzok, és ezúttal Szalah és Mané sem villogott.

2–1 lett a vége, Bailly öngóljával szépített a Liverpool, a mostani három ponttal öt pont az előnye az MU-nak a Pool előtt a bajnoki ezüstért tartó harcban.

Squawka Football on Twitter

Man United 2-1 Liverpool FT: Shots: 5-13 Pass accuracy: 68%-83% Chances created: 4-12 Possession: 32%-68% Marcus Rashford's two first half goals are enough to give Man United the win against Liverpool.