Négy tizenegyes, két gól a hosszabbításban, két piros lap, végül 2–2-es döntetlen.

Egy meccsbe elég nehéz belegyömöszölni ennél több izgalmat. A listavezető Vasas már a 9. percben hátrányba került, egy szabadrúgás után Djuricin szerzett gólt a Ferencvárosnak. Majd a Vasas jutott büntetőhöz, Ádám Martin azonban hibázott, ahogy a második félidőben Saglik is, a kettő között Ramírezt állították ki a Fradiból.

A 86. és a 93. perc között aztán volt egy piros és három gól, ezek közül kettő tizenegyesből. Előbb Saglikot állította ki Kassai, majd Ferenczi góljával egyenlített a Vasas. A 91. percben aztán a Ferencváros is tizenegyest kapott, amit Gera belőtt, két perccel később viszont jött még egy Ferenczi-gól. Ezzel lett végül 2–2 az év legőrültebb meccse!

Így továbbra is öt pont van a két csapat között, a Vasas az első, a Ferencváros a harmadik.