A Golden State vesztett helyzetből állt fel a főcsoportdöntőben az OKC ellen, ám a nagydöntőben eddig hülyére veri a Clevelandet. A második meccsen pedig a döntő támadását is láthattuk.

Öt másodperc, négy passz, tripla nyolc és fél méterről. Egészen zseniális, szinte művészet.

Ez a második meccs harmadik negyedének legvégén volt, és ezzel végleg beletaposták a parkettába Jameséket, azután, hogy előtte már hülyét csináltak belőlük:

Around the horn on ABC. #NBAFinals #StrengthInNumbers

És Curry a pályán sem volt.

A végén 33 ponttal, 110–77-ra nyert a Warriors, amely döntőben még sohasem aratott ennél nagy arányú győzelmet. Ezzel 2–0 a GSW-nek a négy győzelemig tartó párharcban.

A Barcelona ügyesen keverte a lapokat, történelmi szerződést írhat alá a Nike-val