Történelmi meccset játszott a Norwich és a Liverpool: fordítás 1–3-ról, aztán két gól a 90. perc után. Mindenki megjárta a poklot, végül Kloppék örülhettek. De nagyon.

Azt már mutattuk, hogy zseniális sarkazós góllal egyenlített a Norwich Firmino vezetőtalálata után, aztán meg rúgott még kettőt. A 3–1 után elmenni látszott a meccs a Poolnak, csakhogy ez egy egészen másmilyen találkozó volt, mint a legtöbb. Itt minden volt. Vagyis jöttek a vörösök és rúgtak hármat.

Itt Milner egy ajándékba kapott labda után már a vezetést szerzi meg a vendégcsapat:

Csakhogy hiába állt fel és fordított Klopp csapata, a 92. percben leforrázta őket a hazaiak középhátvédje, Bassong:

Teljesen összetört a Pool, Klopp reményvesztetten ült a kispadon az óráját nézve, miközben az járhatott a fejében, hogy "kellett ez nekem?", "ez Dortmundban nem fordulhatott volna elő".

De a játékosai mentek előre és a hosszabbítás utolsó percében, tehát a 95.-ben Adam Lallana tette teljesen epikussá a meccset.

A szezon meccse. De ennél még tovább is mehetünk, mert elég rég láthattunk ekkora meccset.

De nemcsak a meccs volt epikus, hanem Klopp is, ahogy szokta:

Norwich City–Liverpool 4–5
Gól: Mbokani 29., Naismith 41., Hoolahan 54. – 11-esből, Basson 92., ill. Firmino 19., 63., Henderson 56., Milner 75., Lallana 95.