Özilnek a kapusból és két védőből kellett hülyét csinálnia, ráadásul a 87. percben 2–2-es állásnál. Tökös.

Az Arsenal az első negyedóra végére már kétgólos hátrányban volt a Ludogorec elleni BL-csoportmeccsen, ami azért nem kicsit volt meglepő. A 41. percre viszont kiegyenlítettek az angolok, sőt a 87. percben Özil meg is nyerte a a meccset nekik (3–2), na de milyen góllal?!

A német válogatott középpályás előbb átemelte a kapust, majd a védőket fektette el két lövőcsellel, hogy az üres kapuba lőjön, és mindezt a 87. percben 2–2-es állásnál. Ez Puskás-díjat érhet, de jelölést szinte biztosan.

Az Arsenal négy kör után 10 pontjával és jobb gólkülönbségének köszönhetően vezeti csoportját és biztos továbbjutó a PSG-vel együtt, a Baselnek és a Ludogorecnek ugyanis egy-egy pontja van.

A londoniak BL-győzelméért 22-szeres pénzt fizetnek, na és kitalálod, melyik csapatot tartják a legesélyesebbnek?