Persze így is simán, 5–1-re nyertek Ronaldóék, de már a Legiának is van gólja a BL-ben.

Nikolics a 74. percben állt be, amikor már rég eldőlt a meccs, volt két lövése, de Navas mindkettőt könnyedén fogta.

A Real Bale góljával szerzett vezetést, majd Jodlowiec öngólja jött, ezt követően a Legia büntetőből szépített. Majd Asensio, Lucas és Morata is betalált, így lett  5–1.

Bale gólja:

A Legia egyetlen gólja az idei BL-ben:

Nikolics azt mondta a meccs után, meglepte, hogy nem kezdett, és sajnálja, hogy nem tudott gólt szerezni. A csapattal viszont elégedett, bátran támadtak, így nem szégyen kikapni szerinte a címvédőtől.

Az F-csoportban három forduló után a Dortmundnak és a Realnak 7-7 pontja van, a harmadik a hárompontos Sporting, a Legia nem szerzett még pontot.