A tekintélyes német szaklap, a Kicker beválasztotta Szalai Ádámot a Bundesliga 19. fordulójának legjobb tizenegy játékosa közé.

A csereként beálló magyar támadó öt perc alatt duplázott a Hoffenheimben a Mainz elleni bajnokin (4–0), ez pedig elég is volt ahhoz, hogy a forduló álomcsapatának tagja legyen:

Szalai először szerepel a legjobbak között ebben az idényben, utoljára pedig éppen a Mainz ellen lőtt gólt a Bundesligában még szeptemberben.

A Hoffenheim jelenleg az ötödik helyen áll a tabellán, egy pontra van a harmadik, már automatikus BL-indulást érő helytől. Hétvégén a kevésbé acélos, jelneleg 15. Werder Bremennel játszanak, győzelmükkel szépen kaszálhatsz. Fogadsz is?

(Forrás / fotó: kicker.de / AFP)

A City középpályása odaszúrt a Real Madridnak: Csak egy csapatot láttam a pályán