És neked melyik a kedvenced?

Még a legutóbbi futam, az Amerikai Nagydíj idejére átmeneti együttműködést kötött egymással a Forma–1 és az NBA (ha nem lenne meg, ez az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság), amelynek célja az volt, hogy összehozzák a két sportág szurkolóit.

Verstappen nyerte az Amerikai Nagydíjat

A holland tovább növelte előnyét Hamiltonnal szemben.

Ennek keretében például egy kosárlabdapályát is építettek az versenypályára, ahol az istállók – akiknek tagjait NBA-legendák készítették fel – büntetődobásban mérhették össze tudásukat (a fődíj 20 ezer dollár volt, amit a nyertes csapat jótékonysági célra fordíthatott), cserébe az F1 elképzelte, hogy festenének az NBA-csapatok 2022-es szabályoknak megfelelő versenygépei – nos, ezt mutatjuk is, és érdemes végignézni, mert akadnak kifejezetten pofás darabok: