A MOL Fehérvár a montenegrói Zeta ellen kezdte az Európa-liga-szereplés, és gyakorlatilag már idegenben tovább is jutott.

A francia szélső, Loic Nego 23 perc alatt vágott egy mesterhármast a meccs elején, és végül 3–1-re nyert a Fehérvár.

Nego, aki jobboldali védőként érkezett anno Fehérvárra, ma már jobbszélsőt játszik, és szórja a gólokat. A tavalyi nemzetközi menetelésnél is ő volt a Vidi legjobbja, és ma is. Mindhárom gólja előtt Milanovtól kapta a labdát, tehát ők ketten le is rendezték a továbbjutást érdemi részét.

A második félidő rémes volt, de a végén azért a két rutinos játékos, Huszti és Juhász összehoztak még két gólt. Az 5–1 minden bizonnyal elég lesz a továbbjutáshoz a jóval gyengébb Zeta ellen.

Európa-liga-selejtező

FK Zeta–MOL Fehérvár 1–5

A Loki is nyert:

A lehető legjobban kezdte a Debrecen az Európa-liga selejtezőjét

Az Európa-liga selejtezőjének első körében a DVSC hazai pályán az albán Kukesit verte magabiztosan.

A Barcelona ügyesen keverte a lapokat, történelmi szerződést írhat alá a Nike-val