Marquinhos volt a francia bajnok nyerőembere a Bordeaux elleni bajnokin.

A Dortmund elleni BL-vereség után a Bordeaux-t fogadta a bajnokságban a PSG. Neymar, Mbappé, Cavani és Di María is kezdett, ennek ellenére végül Marquinhos volt Tuchel csapatának nyerőembere, 4–3-ra nyert a PSG.

Navas helyett Rico védett, a spanyol kapus kétszer is nagyot hibázott, némiképp szerencséjére csak egy gólt kapott ebből a csapata. Pablót rúgta telibe egy kirúgás után, a labda a játékosról a kapuba pattant:

Félidőben egyébként 2–2 volt a meccs, Edinson Cavani karrierje 200. gólját rúgta a klub színeiben, mellette Marquinhos volt eredményes. A Bordeaux-ból a már említett Pablo mellett Hwang fejelt gólt. A második félidőben Mbappé és még egyszer Marquinhos talált be. A vége azonban némiképp szoros lett, a 83. percben Pardo góljával feljött 4–3-ra a Bordeaux, a 92. percben pedig durvaság miatt kiállították Neymart.