Egy rendkívül fordulatos meccsen tudott nyerni hazai pályán az angol válogatott Koszovó ellen az Eb-selejtezőben.

A meccs előtt még veretlen Koszovó rögtön az első percben előnybe került Berisha góljával. Erre válaszoltak az angolok, és még az első félidőben rúgtak ötöt. Sterling és Kane gólja után volt egy koszovói öngól, majd a félidő legvégén Jadon Sancho duplázott. Koszovó viszont nem adta fel, a második félidőben öt perc alatt Berisha és Muriqi góljaival szépített, később Harry Kane kihagyott egy tizenegyest, a vége 5–3 lett.

Összefoglaló:

Anglia négy meccs után 12 ponttal első a csoportban, a cseheknek öt meccs után kilenc, Koszovónak nyolc pontja van.