A német futball legnagyobb rangadóján 20 perc alatt három gólt is láthattunk, a Bayern otthon verte a Dortmundot, és továbbra is magabiztosan vezeti a bajnokságot.

A bajnok már négy perc után vezetett, Ribéry lőtte az első gólt, majd Lewandowski talált be egy pazar szabadrúgás után:

A Dortmund viszonylag hamar szépített, Guerreiro gólja sem volt csúnya:

A második félidő elején jött a harmadik Bayern-gól, Robben a lehető legrobbenesebb akció végén talált be:

A negyediket tizenegyesből Lewandowski lőtte, a vége 4–1 lett, a Bayern előnye tíz pont a Lipcse előtt, a Dortmund csak a negyedik, a Hoffenheimmel küzd a BL-indulásért.

Jövő héten pedig a Monacóval játszik a negyeddöntőben, a Bayern ellenfele a bajnokságban az Atléticóval ikszelő Real Madrid lesz.