Elkezdődött a Bundesliga új idénye, a Bayern München rögtön jelezte, kié lesz minden bizonnyal idén is Salátástál.

Az Európa-liga-győztes ellen kezdte meg a Bundesliga-idényt a Bayern München. Mondhatnánk, hogy az Eintracht Frankfurt elleni meccs rangadó volt, az eredmény azonban nem ezt támasztja alá.

A Bayern München az első félidő végén már öt góllal vezetett, a végeredmény 6–1 lett, úgy hogy a második félidő már csak formalitás volt.

Musiala duplázott, mellette Kimmich, az új igazolás Mané, Pavard és Gnabry szerezte a Bayern góljait, a Frankfurt becsületgólját Kolo Muani rúgta Neuer hibája után.

Összefoglaló:

Még csak egy meccs ért véget tehát a Bundesligából, de ez elég jól megmutatta az erőviszonyokat. Valószínűleg idén is az lesz a képlet, hogy van a Bayern München, és mindenki más.

Rummenigge szerint a Bayern jól jön ki Lewandowski távozásából

Levédekezhetetlen lesz a München a korábbi elnök szerint.

Nadal végre visszatér

Vizsgálat indult, mert az afrikai futók nyerni hagyhatták a kínai sztáratlétát a pekingi versenyen