Nem volt egyszerű, nem játszott jól a Fradi a Molde elleni visszavágón, de ez most nem is lényeges. Ami igazán fontos: az 1995-96-os szezon után ismét a Bajnokok Ligája csoportkörében fog játszani a Ferencváros.

A norvégiai első meccsen jól kezdett a Ferencváros, gyakorlatilag végig kontrollálta az első félidőt, a szünet után pedig kétgólos előnybe került. Ezt követően azonban elveszítette az irányítást a Fradi, a Molde fordított, az utolsó gólt viszont a Ferencváros rúgta, így lett 3-3 az odavágó:

Kettővel vezetett Norvégiában a Fradi, végül hatgólos meccsen ikszelt

Kétgólos előnyben volt Rebrov csapata a második félidő elején, aztán rúgtak hármat a hazaiak, de a végén egyenlíteni tudott a Fradi. Így a magyar bajnok várja kedvezőbb helyzetből a Bajnokok Ligája playoffkörének jövőheti visszavágóját.

A visszavágóra Rebrov több helyen változtatott, bekerült a kezdőbe többek között Lovrencsics, Sigér és Zubkov is, az első meccsen gólt szerző Boli viszont csak a kispadon kezdett.

Kezdőcsapatok:
Ferencváros: Dibusz – Lovrencsics G., Botka, Blazic, Heister – Sigér D., Haratin, Somália – Uzuni, Nguen, Zubkov.
Molde: Linde – Pedersen, Gregersen, Ellingsen, Haugen – Aursnes, Hussain – E. Hestad, Wolff Eikrem, Knudtzon – L. James.

Rebrov a meccs előtti sajtótájékoztatón azt mondta, kielemezték a múltheti odavágót, és ugyanolyan nehéz mérkőzésre számít Budapesten, mint idegenben. Annyi hasonlóság mindenképp volt a mostani meccs és az odavágó első félideje között, hogy egyik sem volt különösebben izgalmas, most viszont még gólt sem láttunk. Egyik csapat sem akart minimálisan sem kockáztatni, 0-0 volt az eredmény félidőben.

A szünet után a Molde volt aktívabb, az első 15 percben két helyzete is volt a vendégeknek, de gólt nem tudtak rúgni, ahogy a másik oldalon is kimaradt egy ziccer, Zubkov találta el borzasztóan a labdát Uzuni remek passza után. A 76. percben aztán a meccs addigi legnagyobb lehetősége adódott a Molde előtt, de Dibusz szenzációsan védett Hestad lövésénél.

A hajrára teljesen a kontrajátékra állt át a Fradi, a Molde próbált támadni, voltak is helyzetei a norvég csapatnak, de az eredmény nem változott. Ez pedig azt jelenti, hogy 25 év után ismét a klubfutball elitkörében, a BL-csoportkörben fog szerepelni az FTC.