Patrik Schick remek gólt szerzett.

Jelenleg is zajlik a német bajnokság tizenharmadik fordulójának rangadója, a tabellát vezető Bayer Leverkusen a rekordbajnok Bayern Münchent fogadja. A bajorok pedig az utóbbi időben megszokottnak megfelelően hátrányba is kerültek, a 14. percben Patrik Schick nagyjából 15 méterről találta el remekül a labdát, kapáslövése ellen Neuer is tehetetlen volt.

A mérkőzés jelenleg is tart, a félidőben 1–1, a Bayern gólját az év játékosának választott Lewandowski rúgta.

Robert Lewandowski az év futballistája

A Bayern München lengyel támadója kapta meg a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) gáláján az év legjobb futballistájának járó egyéni díjat.

(Fotó: Getty Images)

Mi kell ahhoz, hogy a kutyád ne csak boldog legyen, de a legjobb barátoddá is váljon?