Nincs BL-helyen a Juventus, miután hazai pályán simán kikapott a Milantól.

Az Inter már matematikailag is bebiztosította a bajnoki címét, a BL-helyekért viszont nagy csata zajlik az olasz ligában. A 72-72 pontos Atalanta és Milan a második és harmadik, a Napoli 70 ponttal a negyedik, a Juventus 69 ponttal az ötödik.

A Juve tehát jelenleg nincs BL-helyen, miután hazai pályán 3–0-ra kikapott a Milantól. A milánóiaktól Díaz és Rebic is szép gólt szerzett, a végén pedig Tomori talált be, belefért az is Pioli csapatának, hogy Kessie tizenegyest rontott.

Összefoglaló:

Spanyolországban:

Most már aligha lesz bajnok a Barcelona

Csak egy Atlético elleni győzelemmel maradt volna esélye a bajnoki címre. De nem nyertek Messiék.