Igaz, hogy mindössze négy fordulót játszottak le az olasz bajnokságban, de azért így is óriási negatív meglepetés, hogy a Juventus nyeretlen és jelenleg a tabella 18. helyén áll.

A Juve az előző fordulóban a Napolitól kapott ki, Allegri csapata ezen a hétvégén ismét rangadót játszott, otthon fogadta a forduló előtt százszázalékos Milant. A Juve számára tökéletesen alakult a meccs, egy Milan-szöglet után Alvaro Morata szerzett vezetést egy tökéletes kontra végén:

A Juve volt a valamivel aktívabb csapat, de összességében – főleg a második félidőben – inkább a kemény és nem a látványos foci került előtérbe. Na meg a 76. percben Ante Rebic, a horvát támadó egy szögletnél megelőzte emberét, Locatellit, az ő fejesével egyenlített az AC Milan:

1–1 lett a végeredmény, a Juventus továbbra is kétpontos, 18. a tabellán, vagyis kiesőhelyen jelenleg. A Milan tíz ponttal második a szintén tízpontos Inter mögött.

Csak Messi lecserélése után tudta megnyerni a meccsét a PSG

Először játszott hazai bajnokin Lionel Messi a PSG-ben, de az argentin első párizsi góljára továbbra is várni kell, a BL-meccshez hasonlóan most is csak kapufáig jutott az argentin.