Igen látványos havazás érte el Nyugat-Európát, Manchesterben a derbi is veszélybe került, Kölnben csak a tizenegyespont veszett el.

Óriási meccset játszott a Köln és a Freiburg, egyértelműen a Bundesliga-forduló legjobbja volt. A Köln háromgólos előnyt adott le, de most nem emiatt foglalkozunk a meccsel, hanem a havazás okozta káosz miatt: a hazaiak ugyanis büntetőhöz jutottak a 14. percben, azonban senki sem találta a tizenegyespontot. Egy ideig kotorásztak a hóban, aztán a játékvezető megunta és kilépte a 11 métert. Úgy kábéra.

Végül Sehrou Guirassy odaállt és simán berúgta, ez már a könnyebbik része volt a feladatnak.

Félóra után már 3–0 volt, a 90. percben pedig 3–2, mégis kikapott az 1. FC, két tizenegyessel (3–4). A 95. percben épp Guirassy kezezett indokolatlanul, abból lett a győztes gól.

A Barcelona ügyesen keverte a lapokat, történelmi szerződést írhat alá a Nike-val