José Mourinho már-már Al Pacinót idézve próbálta motiválni a Tottenham futballistáit. Bejött.

A Tottenham előző szezonját bemutató sorozatáról, az All or Nothingről mi is írtunk már, rengeteg emlékezetes Mourinho-pillanat van benne. Ilyen Mourinho Manchester City elleni félidői beszéde is:

Meccsben vagyunk, harcra késztetjük őket. Mindkét csapatnak van esélye a győzelemre (...) A futball sztorija, hogy a jó srácokból álló csapat soha nem nyer. Legyetek rohadékok, ne legyetek jó srácok!

– mondta Mourinho.

Félidőben 0-0 volt az eredmény, ezt a beszédet követően a Spurs játékosai két gólt rúgtak a második 45 percben, 2-0-ra legyőzték a Cityt.