Győzelemmel kezdte az őszt a magyar fociválogatott, Lettországot verték könnyedén Szalaiék.

A kijutásra nincs már esélye a válogatottunknak, de azért hazai pályán, pláne egy Andorra elleni égés után illett legyőznie Lettországot.

Ennek megfelelően kezdtük, és tőlünk azért nem megszokott módon két fejes góllal 26 perc után el is döntöttük a meccset. A 6. percben Kádár kezdte Varga szabadrúgása után, 1–0:

Majd Szalai bólintotta be Dzsudzsák szögletét, 2–0:

A 39. percben izgalmassá tettük a meccset, Korhut röviden adott haza, 2–1:

A harmadik gólunkat is fejjel szereztük, illetve nem mi, hanem Solovjosv, 3–1. Update: a FIFA Dzsudzsáknak adta a gólt.