4–4-et játszott a Zalaegerszeg és a Paks az NB I-ben.

Félidőben 2–1-re vezetett a Paks, a szünet után azonban egyenlített a Zalaegerszeg, és Könyves hajrában szerzett gólja után már előnyben volt. A Paksnak viszont volt válasza, a 94. percben egy komolyabb kavarodás végén Papp Kristóf kotorta be a labdát a kapuba, 4–4 lett a végeredmény.

Papp gólja:

A 94. percben egyenlített a Paks Zalaegerszegen

Szó szerint az utolsó pillanatig tartogatott fordulatot a Zalaegerszeg–Paks meccs, pedig addig sem volt hiány sem izgalmakban, sem gólokban. ??⚽

Posted by M4 Sport on Sunday, January 31, 2021

NB I., 18. forduló:
ZTE FC–Paksi FC 4–4
Gólszerző: Szépe (6.), Favorov (46.), Babati (78.), Könyves (82.), ill. Bognár I. (30., 73.), Hahn J. (37.), Papp K. (90+4)