A Bayern München különösebb probléma nélkül verte a Salzburgot a Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában.

Az első két fordulóban gólt szerző Szoboszlai Dominik most nem tudott betalálni, csapata azonban így is jól kezdett, Berisha góljával a negyedik percben vezetett. 66 perc után még 2-2 volt az eredmény, a hajrára azonban beindult a címvédő, sorra rúgta a gólokat, 2-6 lett a vége.

Összefoglaló:

Bajnokok Ligája, a csoportkör harmadik fordulója:

Salzburg-Bayern München 2-6
Gólszerzők: M. Berisha (4.), Okugava (66.), ill. Lewandowski (21., 88.), Kristensen (44. – öngól), J. Boateng (79.), L. Sané (83.), L. Hernández (90+2.)