Az FA-kupa negyedik körében a "tartalékos" Manchester United idegenben legyőzte a sokadosztályú Yeovil Townt. Alexis Sánchez bemutatkozott, gólpassz(okk)al.

Nem lehet sokat mondani arról a meccsről, ahol a két csapat között 86 helyezés volt. A negyedosztályú hazaiak lelkesek voltak, de hamar elféradtak, az MU meg ellötyögve is hozta, amit kellett: nyert 4–0-ra és továbbment a nyolcaddöntőbe.

Az viszont már valami, hogy a szülinapos José Mourinhó rögtön a méylvízbe dobta a frissen igazolt Alexis Sánchezt, ugyanis keződként küldte pályára a chileit, akinek gólpassz(okk)al sikerült megugornia a félelmetes szintet a bombaerős ellenfél elleni is:

• Végül is adott egyet Marcus Rashfordnak a 41. percben (0–1):
  • És egy hivatalosat Ander Herrerának a 61. percben (0–2):
  • Aztán még Jesse Lingard is megszerezte idénybeli 12. gólját a 89. percben (0–3):
  • A legvégén pedig Romelu Lukaku is lőtt egyet a 93. percben (0–4):

Yeovil Town–Manchester United 0–4 (0–1)
Gólszerzők: Rashford (41.), Herrera (61.), Lingard (89.), Lukaku (90+3.)