Legendás, kisszériás, de az árverésre bocsátott darab ezen belül is különleges.

A 2000GT volt nem csak a Toyota első komoly autója, hanem Japán első sportkocsija is, amelyet egyébként a Yamaha gyártott, és összesen csak 351 darab készült belőle.

A licitre bocsátott példány az első balkormányos, és az első, amerikai piacra szállított példánya, ráadásul nem restaurált, hanem eredeti, kitűnő állapotú és sérülésmentes. 1–1,2 millió dollárt várnak érte.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A világ egyik legegészségesebb itala egy magyar készítmény, és azt adja meg, amire szükséged van

Tréner? Panzió? Kozmetika? Így lehet a kutyád még boldogabb, miközben a te életed is könnyebbé válhat

Megkapta a Mitsubishi ASX azt az arcot, amit megérdemelt

További cikkeink a témában
Egy illat azoknak, akik nem ismerik a félelmet – NOVELLISTA Unique Wood
Hirdetés