Ez a cikk már több mint 90 napja készült. A benne szereplő információk elavultak lehetnek.

Legendás, kisszériás, de az árverésre bocsátott darab ezen belül is különleges.

A 2000GT volt nem csak a Toyota első komoly autója, hanem Japán első sportkocsija is, amelyet egyébként a Yamaha gyártott, és összesen csak 351 darab készült belőle.

A licitre bocsátott példány az első balkormányos, és az első, amerikai piacra szállított példánya, ráadásul nem restaurált, hanem eredeti, kitűnő állapotú és sérülésmentes. 1–1,2 millió dollárt várnak érte.

Player Autószalon

Hírlevél feliratkozás

Iratkozz fel a hírlevelünkre, és mi minden héten érdekes, szórakoztató sztorikat küldünk neked a világból.