Isten hozott nálunk
HBO Max, június 24.
Az Oscar-díjra jelölt Josh Fox dokumentumfilmje a klímaváltozás miatti kényszerű migrációval foglalkozik. Hat kontinensen keresztül követi nyomon olyan menekültek történeteit, akik az extrém időjárás – erdőtüzek Kaliforniában, áradások Brazíliában, szárazság Kenyában vagy a tengerszint emelkedése Bangladesben – miatt veszítették el otthonukat. Megrázó és egyben felemelő alkotás, ami hamar befészkeli magát a nézője fejébe és lelkébe.