És egyúttal bejutott a Nemzetek Ligája négyesdöntőjébe, ahol egyelőre csak Portugália a másik fix résztvevő.

Érdekesen alakult az A-liga 4. csoportja az utolsó meccs előtt, ugyanis a spanyoloknak kétpontos előnye volt, vagyis ha ikszre végződik az Anglia–Horvátország meccs, akkor döntősök.

Az 57. percig így is álltak a csapatok, ekkor azonban Kramaric oda-vissza megforgatta az angol védelmet és szenzációs gólt lőtt:

Még ez sem volt dráma a spanyoloknak, mert ebből azért a Wembley-ben könnyen lehet egy 1–1, Angliának viszont csak a győzelem felelt meg. Southgate a 73. percig viszonylag türelmesen várt, hátha a csapata képes bedarálni a horvátokat, ekkor azonban kettőt cserélt. Bejött. A 78. percben Lingard egyenlített.

A 85. percben pedig már náluk volt az előny, Kane talált be közelről.

Anglia ezzel az utolsó pillanatokban megnyerte a csoportját, Horvátország viszont a vb-döntő után kiesett a legjobbak közül, eggyel alacsonyabb divízióba került, és az Eb-selejtezőn is hátrányban lesz ezzel.

Anglia–Horvátország 2–1

A cipőkollekció, melyben kompromisszumok nélkül lehetsz szabad, egyedi és vagány

Menhelyről? Tenyésztőtől? Honnan legyen kutyád?