Nem átvitt értelemben, hanem szó szerint.

Korszakos úszónk, Cseh László ötödik olimpiáján, 35 évesen hetedik helyen ért célba 200 vegyesen. Ez volt Cseh László utolsó versenye, a döntő után, a medencéből való kiszállást követően a szám friss olimpiai bajnoka, a kínai Vang Sun kezet fogott és meghajolt a magyar úszó előtt.

Ez a jelenet jól megmutatja, mennyire tisztelik, elismerik Cseh majdnem két évtizedes karrierjét.

Cseh László úszása:

Így fejezte be Cseh László – videón pályafutása utolsó úszása

Olimpiai hetedik hellyel zárta pályafutását Cseh László, mutatjuk karrierje utolsó versenyúszását.

A döntő utáni nyilatkozata:

Cseh László: Hálás vagyok, hogy itt lehettem és lezárhattam a pályafutásomat

Elégedetten nyilatkozott karrierje utolsó versenye, a tokiói olimpia 200 vegyese után Cseh László.