A női kézilabda BL-ben a Ferencváros hazai pályán bravúrgyőzelmet szerzett a román CSM Bucuresti ellen.

Jól kezdett a Fradi, 3–1-re, majd 7–3-ra is vezetett, de a félidő végére feljött a Bukarest, a meccs felénél kétgólos hátrányban volt a Ferencváros. A második félidőben a 45. percben került ismét előnybe a Fradi, itt még szoros volt a meccs, az utolsó tíz percre egállal fordult a két csapat. Majd 26–26-nál zsinórban öt gólt dobott a Fradi, így viszonylag magabiztosan nyert, a végeredmény 31–27.

A Ferencvárosból Hárfa, Bolk és Klujber öt-öt gólig jutott, a csapatnak egyébként ez volt az ötödik győzelme a B-csoportban. 10 ponttal így harmadik az FTC, a Bukarest 11 pontos, az első Rosztovnak 13 pontja van.