Caris LeVert megvan? Ha nincs, akkor a legutóbbi meccsével elérte, hogy azok is megismerjék, akik nem követik napi szinten az NBA-t.

A Boston Celtics három negyeden át pontosan azt csinálta, amit mindenki várt a Brooklyn ellen, kontrollálta a meccset, úgy tűnt, különösebb gond nélkül behúzza a győzelmet. A negyedik negyedben viszont jött az NBA történetének egyik legzseniálisabb egyéni teljesítménye és fordítása. A Brooklyn kosara, Caris LeVert 26 (!) pontot dobott, volt olyan, hogy egymás után három triplát bevágott, a legvégén pedig kiharcolt három büntetőt, ezzel egyenlített a Brooklyn Levert. A hosszabbításban aztán dobott még 11 pontot, rajta kívül egyetlen csapattársa sem szerzett kosarat, így nem túlzás azt állítani, hogy egyedül megfordította és megnyerte a meccset – 129–120 lett a végeredmény, Levert végül 51 ponttal zárt.