Amatőr hibát után kapott gólokat a Loki, de legalább végül nem rúgott gól nélkül esett ki a Serie A-s csapat ellen.

Már Torinóban kiesett a Debrecen, így csak az volt a kérdés, oda-vissza kap-e ki, vagy esetleg okoz egy vaskos meglepetést.

Nem okozott, a Torino könnyedén nyert Debrecenben is, amibe besegített a Loki-védelem is. Zaza a 25. percben szerzett vezetést az olaszoknak, miután elfutott előle a védő. 0–1

Hat perc múlva Izzo is szerzett egy gólt, ezt a védőjelenetet sem fogják tanítani a focisulikban. 0–2

Mivel Torinóban 3–0-ra nyertek a bikák, így már meglehetősen csúnyán nézett ki az összesített állás. Szerencsére Herczeg András nem érezte úgy, hogy akkor bekkeljük ki, ne legyen nagyobb a vereség, így vezetett néhány szép támadást a DVSC is.

Ebből az egyik végén Garba befejelte a szépítőgólt. 1–2

A fent említett védekezést nem fogják tanítani, a Torino harmadik gólja előtti támadást viszont lehetne. Belotti és Zaza úgy kisakkozta a három magyar védőt, hogy szegények azt se tudták, merre van előre. 1–3

A legvégén még egy negyedik is becsúszott, Millico fejelte át a Loki-védelmet.

A Debrecen, ahogy az várható is volt, simán kiesett, sajnos pontot sem tudott szerezni, hogy az UEFA koefficiensünk jobb legyen, de legalább a gól megvolt.