Meg persze Királytól, Juhásztól, Vanczáktól és Hajnaltól is. Lehetett volna szebb is.

A négy játékos most búcsúzott a válogatottól, egy teljesen felesleges, haszontalan, és leginkább csak veszélyes meccsen Svédország ellen. Király 108-szor szerepelt a válogatottban, nem ez volt a legszebb mérkőzése, de Juhász is 95-ször.

Kikapott a magyar válogatott, a 2–0 nem illett bele az évbe, mely arról szólt főleg, hogy Magyarország kint volt az Európa-bajokságon, és megnyerte a csoportját! Egy pocsék meccsen, motiválatlan játékosok lézengtek a hidegben, de legalább Királynak volt egy hatalmas védése. Aztán a 27. percben lejött, Megyeri állt a helyére.

A csere után rögtön gólt is kaptunk egy megpattanó szabadrúgásból.

A második félidőben még egy gólt rúgtak a svédek, mi meg avattunk pár újoncot: Hangya, Berecz és Nagy Dominik.

Magyarország–Svédország 0–2 (0–1)

Magyarország: Király (Megyeri, 29.) – Fiola (Botka, 69.), Juhász (Hangya, 45.), Pintér Á., Kádár – Vida M. (Berecz, a szünetben), Elek Á. – Lovrencsics (Nagy D., 76.), Németh K., Stieber Z. – Priskin (Böde, 58.)
Svédország: Nordfeldt – Krafth (Wahlqvist, 73.), Jansson, Granqvist (Lindelöf, a szünetben), Wendt – Rohdén, J. Johansson, Hiljemark, S. Larsson (Claesson, 65.) – Thelin (Guidetti, 74.), Nyman
Gól: S. Larsson (29.), Thelin (66.)

(Fotó: MTI / Kovács Tamás, Koszticsák Szilárd)