Bejutott az Olasz Kupa döntőjébe a Milan, ráadásul az utolsó 13 meccsén nem kapott ki, 2009 óta nem volt ilyen jó periódusa a csapatnak.

A Milan a Lazióval játszott a fináléért, 180 perc után 0–0 volt, és a 30 perces hosszabbításban sem talált be egyik csapat sem, vagyis tizenegyesek döntöttek. Ahol a Lazio jól kezdett, végül viszont a Milan jutott tovább, Romagnoli vágta be az utolsó tizenegyest:

A borzalmas szezonkezdet után úgy tűnik, hogy Gattusóval kezd összeállni a Milan, a védelem egyre jobb, aminek köszönhetően sorra hozza a meccseket a milánói csapat, amely a bajnokságban egyébként jelenleg hetedik. A kupadöntőt május 9-én játsszák, az ellenfél a Juventus lesz.