Borics Ádám a januári veresége után először lép ketrecbe, egy amerikai beugró lesz a legmagasabban jegyzett magyar MMA-bunyós ellenfele.

Borics legutóbb januárban meccselt, akkor a Bellator pehelysúlyú vb-negyeddöntőjében kikapott Darrion Caldwelltől, ez volt pályafutása első veresége.

A koronavírus-járvány miatt a Bellator is hónapokra leállt, szombat éjjel/hajnalban fogja a második gáláját szervezni a szünet után a második legnagyobb MMA-szervezet, ezen kap lehetőséget Borics Ádám. Akinek az ellenfele eredetileg Derek Campos lett volna, de a tapasztalt amerikai végül visszalépett néhány napja, Borics így Mike Hamel ellen fog bunyózni. Hamel mérlege 7-3, elit birkózó múlttal rendelkezik, a Bellator erre a gálára szerződtette.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Adam Borics (@adamborics) által megosztott bejegyzés,

Borics Ádám számára így ez egyértelműen egy önbizalomnövelő visszatérő bunyó lehet, amit ha megnyer, akkor ismét egy lépéssel közelebb kerül ahhoz, hogy a jövőben a világbajnoki címért bunyózhasson.

A gálát szombat éjjel rendezik, Borics meccsét elvileg a Bellator YouTube-csatornáján lehet majd követni, azt viszont egyelőre nem tudni, hogy pontosan mikor lép ketrecbe.