Újra kétgólos hátrányból állt fel a Manchester United a Premier League-ben, bár most a győzelem nem jött össze.

A 19. percre már kétgólos hátrányban volt a Manchestert United a 14. fordulót a 19., azaz kieső helyről kezdő Southampton otthonában, ám José Mourinho csapata hat perc alatt egyenlített még az első félidő hajrájában. (Az jó kérdés, miért kell megvárni az MU-nak, hogy felingerelje az ellenfele, és összeszedje magát.)

A United a Soton ellen is hozta, ami ebben az idényben jellemző rá: világ-világtalannak ponto(ka)t ad, mindezt a kerethez és a klub történelméhez méltatlanul bűnrossz játékkal.

Mostanság nem lehet jó Man. United-szurkolónak lenni – még akkor sem, hogy a csapat továbbjutott a BL-csoportjából –, és egészen furcsa perverzió lehet az is, ha egy futballszurkoló MU-meccsnézésére vetemedik.

Premier League, 14. forduló:

Southampton–Manchester United 2–2 (2–2)

Gólszerzők:

13. perc – Armstrong egy remek támadás végén hamar vezetést szerzett (1–0):

20. perc – Soares pazar szabadrúgásgóllal növelte kettőre csapata előnyét (2–0):

33. perc – Lukaku olyat csinált, amit 981 perce és 12 két meccse nem tett, csatár létére GÓLT LŐTT (2–1):

39. perc – Herrera látványos mozdulattal, sarokkal egyenlített. A spanyol sem mostanában szerzett gólt a PL-ben, 595 napot kellett erre várni (2–2):