Azért azt egy kicsit mindenki sejtette, hogy Luis Suárez nem egy finom úriember. Most meg kifejezetten paraszt volt.

Oké, az Atlético egyetlen gólját szerző Fernando Torres 6 perc alatt begyűjtött két sárgát, vagyis egy pirosat a Barcelona elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntőben (2–1), mert meggondolatlan volt. Elborult kicsit az agya, amikor talán még nem is annyira szándékosan szabálytalankodott, kétszer is és egyik esetben sem brutálisan. Legalább az egyik esetben elnézőbbnek illett volna lennie a bírónak, aki nem volt az, legalábbis Torres esetében.

Viszont a BL-meccs hőse, a két gólt szerző dicső Suárez első félidős parasztkodását simán elnézte Felix Brych. A finom úriemberségről híres uruguayi egy elvesztett labda után még alattomosan odapakolt egy termeteset Juanfrannak, de nemhogy piros, de semmilyen színű lap nem villant. A bíró nem látta? Az alapvonali és oldalvonali asszisztensek nem látták? Látták, de nem jelezték? Látták, jelezték, de Brychet nem érdekelte? Vagy csak simán fel van fújva ez a dolog? Vagy mit kell tennie a Barcelonának egy piros laphoz? Érdekes.

Egy sárgát azért csak sikerült begyűjtenie, amiért a 70. percben lerántotta Felipe Luist.