A Werder Bremen egy brutálisan izgalmas meccsen kiejtette a Borussia Dortmundot a Német Kupából.

90 perc után 1–1 volt az eredmény, majd a 105. percben Pulisic lőtte előnybe a Dortmundot, a Werder azonban Pizzaro góljával három perccel később egyenlített. A Dortmund tovább nyomott, Hakimi találatával ismét vezetett, de a Werdernek ezúttal is volt válasza, a 119. percben Harnik egyenlített.

Vagyis jöttek a büntetők, ahol Alcácer és Phillip is hibázott a Dortmundból, így a Bremen jutott a Német Kupa legjobb nyolc csapata közé.

• Összefoglaló:
  • Tizenegyesek:

Német Kupa

Borussia Dortmund–Werder Bremen 3–3
Gólszerző: (Reus 45+3.), Pulisic (105.), Hakimi (113.), ill. Rashica (5.), Pizarro (108.), Harnik (118.)
Továbbjutott: Tizenegyesek után, 4–2-vel a Werder.

A Barcelona ügyesen keverte a lapokat, történelmi szerződést írhat alá a Nike-val