Ritkán és kevés helyen érdekes a malajziai FA-kupa elődöntője. Nem is szokott sok infó szivárogni róla, ám most a francia Hérold Goulon és Hafizul Hakim tett róla, hogy a fél világ erről beszéljen.

A Pahang és a Perak játszott egymással, a hazaiak 2–1-es vezetésnél szabadrúgás kaptak a saját térfelükön a 93. percben. Hérold Goulon végezte el, de nem passzolta ki oldalra, hogy valaki beadja jó helyről, hanem rábikázta.

Hafizul Hakim pedig úgy védett, mint egy 153 centis serdülő kapus, mikor először állítja a kapuba:

MFL LIVE on Twitter

90+3'| GOLAZOO GOULON! Percubaan dari tengah padang oleh Herold Goulon mencipta momen yang cukup magis di Kuantan, memperdayakan penjaga gol Perak, Hafizul Hakim untuk jaringan gol ketiga Pahang! @OfficialPahang 3-1 @peraktbgmy #ShopeePialaFA2019 #MFLLive #PHGPRK https://t.co/PsOce1pQgF

Ezzel pedig 3–1-es előnnyel mehet a Pahang a Perak stadionjába.