A Manchester City hazai pályán tömte ki az idényben eddig még nyeretlen, tök utolsó Watfordot, és akkor még finoman fogalmaztunk.

A City már a 18. percre már ötgólos előnyben volt, D. Silva, Agüero, Mahrez, B. Silva és Otamendi gólja révén, amit a második félidő elején aztán gyorsan hatra majd hétre növelt B. Silva triplázásának köszönhetően. De ez még mindig nem a végeredmény, Kevin De Bruyne ugyanis meglőtte csapata nyolcadik találatát. Na ez lett a vége, vagyis 8–0.

(A gólok megtekintéséért, katt. a linkekre – ha esetleg nem lenne egyértelmű az utalás.)

Ez egyébként csak a PL történetének második legnagyobb arányú győzelme/veresége – a listát ITT találod.

Premier League, 6. forduló:

Manchester City–Watford 8–0 (5–0)

Ne menjünk el szó nélkül Sergio Agüero mellett!

Az argentin csatárnak egyébként ez volt a 100. gólja az Etihad Stadionban, ezzel pedig ő a harmadik PL-játékos, aki 100+ találatot szerzett egy adott stadionban. Csak Thierry Henry (114 gól a Highburyben) és Wayne Rooney (101 gól az Old Traffordon) előzi meg: