Harmadik meccsén is döntetlent játszott a magyar férfi vízilabda-válogatott az olimpián.

A szerbek és az ausztrálok ellen döntetlennel kezdtek a fiúk, most meg álmosan: az első félidő nem is hozott gólzáport (2–3), de legalább még vezettünk. A második játékrész elején annyira gyengék voltunk, hogy gyorsan fordítottak is a görögök, és sokáig tartani is tudták kétgólos előnyüket. Az utolsó negyedet viszont hoztuk 3–2-vel, de ez is csak egy döntetlenre volt jó. Nem lenne rossz most már nyerni is.

Görögország–Magyarország 8–8 (1–2, 1–1, 4–2, 2–3)

A következő ellenfél Japán lesz. A lányok pedig csütörtökön a spanyolok ellen játszanak, és mi számítunk esélyesebbnek.