60 másodperc alatti köridővel lehet számolni.

Az F1 frissített versenynaptárából kiderült, hogy két bahreini futam is lesz a 2020-as idényben. Az első továbbra is Bahreini Nagydíjként fog szerepelni (november 27-29.) a menetrendben, míg a második Szahíri Nagydíjként láthatjuk majd (december 4-6.).

A két verseny azonban nemcsak elnevezésben fog különbözni egymástól, hanem a pálya vonalvezetésében is, ugyanis míg az első futamot a szokásos 15 kanyarból álló, 5412 méteres verzión bonyolítják le, addig az utóbbi amolyan oválpályán fog zajlani – ez rövidebb (3543 méter) és kevesebb kanyarból (11) áll majd, egy kört rajta pedig 60 másodperc alatti idővel lehet majd teljesíteni:

Négy futammal is bővült a versenynaptár, így már 17 fordulóból áll a koronavírus-járvány miatt újratervezett 2020-as szezon:

Újabb négy futammal bővült a 2020-as versenynaptár

Így már 17 versenyhétvégéből áll a koronavírus-járvány miatt újratervezett szezon, és nagyon úgy fest, ennél több nagydíj nem is lesz idén.

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Vonzó karácsonyi képekkel hangolunk az ünnepre

Ünnepi útmutató férfiaknak, akik olyan ajándékot akarnak adni, ami valóban megérinti a szívet

Így ünneplik gyönyörű és világhírű nők a karácsonyt

A Player kérdése: Nálad már beütött a karácsonyi kajakóma?
12% Naná, és nagyon keményen.
45% Igen, de menedzselhető.
43% Szerencsére nem.
Téli kaland vagy életveszély? A profi hegyivezető elmondja, mire figyelj az osztrák Alpokban
Hirdetés