Hétfőn délután hazaért a válogatott Franciaországból, ahol csodás Eb-t ment, és a Hősök terén többezres tömeg fogadta. És együtt énekeltek a hősökkel. Hátborzongató, megindító. Szerencsére erről van egy látványos drónfelvétel is. #HUN
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben