A magyar műrepülő-világbajnokkal indul a Csukló Szpotting videósorozata a Player.hu-n.

Hónapokkal ezelőtt kezdtem bele életem egyik legnagyobb órás projektjébe, a Csukló Szpottingba. Ezt az Instagram-oldalt eredetileg azért hoztam létre, hogy magyar közéleti személyiségek óragyűjteményét szemlézzem.

A Csukló Szpottingot nem azzal a szándékkal indítottam, hogy a követőkkel együtt csámcsogjunk a hírességek óráin, hanem hogy együtt döbbenjünk rá, itthon is sok olyan közéleti szereplő van, akik nemcsak szeretik az órákat, de kimondottan órabolondnak számítanak.

Az elmúlt hónapokban világosan kiderült, a követők nagy részét nemcsak az órák ára érdekli, hanem az is, hogy miért az adott modellt választotta az alany. Merthogy minden választás mögött van egy történet, ami sokszor sokkal izgalmasabb, mint az, hogy épp mennyit ér az egyébként kaotikus használtpiacon a szóban forgó óra.

Csukló Szpotting a Player.hu-n

Ahhoz, hogy megtudjuk a kiválasztott órák történetét, a legegyszerűbb, ha megkérdezzük magát az érintettet, így jött létre a Csukló Szpotting és a Player.hu közös videósorozata, amelyben a hírességek elmesélik a saját órás történeteiket.

A sorozat első részének főszereplője Besenyei Péter műrepülő-világbajnok, aki elhozta a budapesti Breitling Boutique-ba az öt kedvenc óráját.

Besenyei mesélt a kezdetekről, a Breitling kelet-európai vezetőjétől kapott névre szóló Navitimerről, és elhozta élete első komoly óráját, egy gyönyörű állapotban lévő Omega Flightmastert is.

Ez is érdekelhet:

Névtelen kvarcórával kezdte, ma már ő a világ legnagyobb online órapiacának szakértője

Az Órások sorozatunk első részében a Fratello Watches és a Chrono24 magyar újságírójával, Ferenczi Balázzsal beszélgettünk. Szóba kerültek a Magyar Légierő órái, az ikonikus Speedmaster és persze az is, hogy milyen órát ajánl 200 ezer forint alatt.

Hiába sétálsz be egy rahedli pénzzel a Rolexhez, nem fognak a kezedbe nyomni egy Submarinert

Csörgő Zsolt úgy kezdte a vállalkozását, hogy az egyetemi ösztöndíjából vett tíz órát, amiket aztán eladott. Ma már övé az ország egyik legismertebb antik óraszaküzlete, a 10óra10. Folytatódik az Órások című sorozatunk.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Katja szereti az állatokat, magára is varratott néhányat

Trükkök, ha beütne a kajakóma a karácsonyi zabálástól

Clarissa kedvéért még 23-án is hajlandók vagyunk sorban állni

További cikkeink a témában