Kétezer-tizenkilenc szeptember tizenhetedike. Jól jegyezd meg ezt a dátumot, ekkor lépett ugyanis érvénybe Wibmer törvénye. Nem egy mutyizó újfeudalista jogszabályról van szó, sokkal inkább az impulzusnyomaték tételének újraértelmezéséről, amely a hiperbolikus geometria világának fő működési elveit tárja elénk. Ha hozzánk hasonlóan lófaszt sem értettél abból, amit eddig leírtunk, akkor azt jelenti, készen állsz a következő nyolc percre.
A produkció mögött Fabio Wibmer áll, egy akár egyszerű bringás is lehetne sógorország egyik alpesi legelőjéről, csakhogy közben úgy triálozik, ahogyan anyám főz. A bő nyolcperces videóban Wibmer lényegében annyi fekete öves trükköt mutat be, hogy az nyerőgépes szilvából is sok lenne; az ingerküszöbünket pedig olyan hamar az egekbe préseli, hogy szegény agyunk egy idő után már képtelen adekvát biokémiai reakciókkal szolgálni a látottakra. Nem is dumálnánk tovább, csak annyit még, hogy a Wibmer's Lawban 1:10-től kezdődik az igazi durvulás. Kösd be magad!
Egyébként az osztrák bringás személyében egy közismert profit tisztelhetünk, ha nem volt ennyi belőle, a YouTube-oldalán még találsz tőle videókat. És nem hagymát pucol bennük, azt elhiheted.