Lássuk be, a fesztiválokon néha arcpirító összegeket tudnak elkérni egy-egy pohár szeszért, így aztán nem meglepő, hogy vannak, akik alternatív megoldásokhoz folyamodnak, és maguk viszik/vinnék be a kedvenc italukat, hogy ne kelljen megfizetni a 200 százalékos árrést, és ne kelljen fél órát sorba állni egy nyamvadt műanyag poharas, vizezett sörért.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Munchies gasztroszájt összegyűjtött pár módszert, ami segíthet a vállalkozó kedvűeknek. Mindjárt itt az első, egy ravasz burok.

Persze, ha kólát sem lehet bevinni, akkor ez bukó. Ellenben jól jöhet olyan helyeken, ahol már nem lehet este közterületen alkoholt fogyasztani.

Ez pedig a legalapabb és legismertebb módszer, de nem hagyhatjuk ki.

Itt már két haladóbb megoldás jön.

A kenyérbe rejtett ital szerintünk még a legdörzsöltebb (van ilyen?) szekust is átrázhatja, a retikülős trükk pedig némi barkácsolást igényel, de szerintünk bombabiztos megoldás.

És aztán ez…

Ami egyértelműen zseniális, és nem mellékesen még finom is lehet. Mutattuk már a vodkás dinnyés megoldást, ez legalább olyan elegáns.

Ezek kicsit fapadosabb trükkök, és ha esetleg megmotoznak, akkor lebukhatsz, de akkor legfeljebb megiszod a cuccost bejutás előtt. Ha meg nem tapperol végig a személyzet, akkor lottóötös.

(Forrás: Munchies)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott