Ha szereted a különleges térképeket, akkor talán már tudod, hogy a Redditen könnyedén bele lehet futni néhány rendhagyó alkotásba. Ezúttal egy olyanra bukkantunk, amelyet a helyiek szépsége alapján kreáltak.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Szóval, hol élnek a legszemrevalóbb emberek az öreg kontinensen? Talán Olaszországban, Lengyelországban, Spanyolországban vagy éppen nálunk? Erre a kérdésre objektív választ soha nem fogunk kapni, mégis megmutatjuk ezt a térképet mert érdekesnek mindenképpen érdekes. Aztán vagy egyetértünk vele, vagy nem.

A Reddit felhasználó szerint tehát a legtöbb európai szépség Svédországban él, hiszen a maga 518 pontjával magasan veri a teljes mezőnyt. Azért a másik véglet is durva, Ciprus egyetlen pontot kapott. Ami minket illet, a közvetlen szomszédainkhoz viszonyítva egészen jól állunk, ám a lengyelekhez képest például eléggé le vagyunk maradva. Ettől függetlenül mi továbbra is tartjuk, hogy a magyar lányok gyönyörűek.

Ez is érdekelhet:

Kreatív utazási tippek, hogy 2020 igazán emlékezetes év legyen

Rugaszkodjunk el a régi vágású újévi fogadalmaktól, és inkább tervezzünk, ötleteljünk, legyünk kreatívak!

(A nyitóképen Elsa Hosk, svéd divatmodell látható)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
30% Argentína
23% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott