Mert ezt ittuk volna mindenhol. Kérdés nélkül.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Dreher viszonylag későn vágott bele az IPA-bizniszbe, amit a Soproni elég ügyesen és jó időben gyakorlatilag zsebre is tett, és most inkább az olcsóbb, nem kézműves sörgyáraktól, hanem a tömegtermelő, nagy nevektől érkező termékekre gondolunk. A Dreher most, a létező legrosszabbkor dobta piacra saját IPA-ját, de hát sört rendelni még ilyen borzasztó időkben is lehet, viszont nagyon fáj, hogy ezt az egyébként ügyes tömeg-IPA-t nem ihatjuk literszám mindenfelé a nyáron, ahol zene is szól. Mert ez oda készült.

A Dreher IPA 6 komló (Citra, Mosaic, Cascade, Centennial, Azacca és Pekko) felhasználásával készült, IBU 35 keserűségű, és igazából marha finom a kategóriájában. Megfelelően keserű és testes, viszont egy egészen pici édeskés utóíze is van, ami nekem kicsit fura, de egyáltalán nem zavaró, és még az is bőven előfordulhat, hogy mások külön imádni fogják. Mivel "szokásos Dreher-áron" lehet kapni, ezért jó eséllyel vinni fogják, mint a cukrot, vagy inkább mint az élesztőt mostanában, mert a sörgyár tényleg odatette magát, így aki a Soproni IPA-t szerette, az ezt is nagyon szeretni fogja. Sőt, lehet, hogy még jobban. De ez már ízlés dolga. Mi iszunk egyet belőle mindenki egészségére.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Kiszáradó Velencei-tó: nem vízhiány van, hanem alkalmazkodási válság

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
18% Franciaország
12% Spanyolország
11% Anglia
3% Brazília
22% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés