Biztosan jártál már úgy, hogy vezetés közben gyönyörködtél volna a tájban, de inkább az útra koncentráltál. Nagyon helyesen is tetted, viszont Uruguayban most találtak egy megoldást arra, hogy maximálisan kiélvezd a környezet nyújtotta látványt.

Rocha és Maldonado városa között építették meg ezt a tökre egyedülálló körhidat, ami egyrészt azt a célt szolgálja, hogy megkönnyítse a közlekedést, másrészt kényezteti a tájfétisben szenvedő sofőröket is.

A hidat Rafael Vinoly tervezte és 2015 végére készült el. Az út két sávos, és tökéletes kört alkot, így az áthaladó autósok hosszabb ideig gyönyörködhetnek a lagúnában. Ráadásul a sebességhatárt is csökkentették, hogy az élmény még tovább kitartson. És örülhet mindenki, mert a kerékpárosokat és gyalogosokat sem zárták ki a jóból.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A repülés legfélelmetesebb része nem a turbulencia, hanem az, amit nem látsz

Pilóta mondja el, miért nem kell félned a repüléstől

Három hónap után újraindulnak a Wizz Air tel-avivi járatai

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
25% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
A limitált champagne-ritkaság, ami felkavarhatja a piacot és a gyűjtők egyik kedvence lehet
Hirdetés