Pálfi Balázs egyre jobb. Legalábbis szerintünk, meg most már az Illume szerint is, ami a világ legrangosabb nemzetközi sportfotós versenye.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Mint arról beszámoltunk, a 28 éves fotós nemrég Chicagóban járt, ahol részt vett az Illume döntőjén. Ugyan a kategóriájában nem az ő képe nyert, de a szűk elitben így is ott volt, amiért ismét csak gratulálni tudunk.

Elképesztő sikert ért el egy fiatal hazai fotós

Pálfi Balázs fotóját beválasztották a világ egyik legrangosabb sportfotópályázata, a Red Bull Illume szűk elitjébe.

Ha már megjárta „a szeles várost”, fotózott is, meg is lepődtünk volna, ha nem kattintja végig a Chicagóban töltött napokat. Bár az Illumén szekvencia kategóriában indult egy sport témájú képpel, szerintünk az urbánus tájképekben is magabiztosan mozog.

(Fotó: Pálfi Balázs)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Visszatért az Air Canada Budapest–Toronto járata

Bizarr sebességkorlátozás miatt jönnek zavarba a sofőrök ezen az úton

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
46% Igen
47% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni